Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning

Aktualności

20.10.2008, 01:00:36
Nagrody EISA rozdane. Audison znowu najlepszy !
Car-audio, Alarmy, Tuning
Co roku jesienią europejskie stowarzyszenie fachowej prasy o elektronice EISA, ogłasza wybrańców, którzy zdobyli prestiżowe nagrody. Najlepszych z najlepszych wybiera się bardzo długo. Na początku eksperci wskazują pretendentów. W trakcie obrad wyłania się najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie w każdej z kategorii. To wyraźny sygnał dla konsumenta, jaki z producentów promuje nowoczesne technologie, a nie marketingowe triki. Stąd regularnie nagrody zdobywają najbardziej renomowani producenci. W ścisłej czołówce utrzymują się japońskie marki, takie Alpine i Clarion, a tkże włoskie Audison i Hertz.
W tym roku nagroda za najlepszy wzmacniacz przypadła firmie Audison. Nikogo to nie dziwi. Tylko firma Audison opanowała do perfekcji sztukę tworzenia zaawansowanych technicznie i perfekcyjnie brzmiących wzmacniaczy.
Jeden z najlepszych europejskich specjalistów od wzmacniaczy samochodowych, czyli firma Audison zdobywa drugą nagrodę, za najlepszy komplet głośników! Co ciekawe, nagrodzony zestaw to pierwszy w historii włoskiej firmy system głośników samochodowych. Trzeba przyznać jednak, że Włosi przygotowali się do debiutu nadzwyczaj starannie. Konstruktorzy skonstruowali skomplikowany trójdrożny zestaw głośników korzystając z nowoczesnych podzespołów. Nagrodzony zestaw na pewno nie będzie tani. Nie licząc ceny, trzeba będzie zainwestować w profesjonalny montaż.
Zapraszamy do Naszej Firmy do zapoznania się z pełną ofertą Włoskiej firmy Audison i Hertz


http://www.eisa.eu/eisa/awards/2008-2009