Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning Car-audio, Alarmy, Tuning

Aktualności

28.01.2009, 00:57:06
Wyjazd do fabryki Audisona we Włoszech
Car-audio, Alarmy, Tuning
Elettromedia jest znaną firmą na rynku światowym zajmującą się produkcją wysokiej jakości urządzeń CAR AUDIO produkowanych w nowoczesnych fabrykach, o wysokiej kulturze technicznej i sprawnie zarządzanym procesie produkcyjnym. Firma jest producentem znanych marek - AUDISON I HERTZ. Zapoznanie się z procesem produkcyjnym fabryki daje lepszy pogląd na temat jakości produktów dostarczanych na rynek. Efektem tej polityki jest organizowany raz w roku wyjazd szkoleniowy do zakładów produkcyjnych dla grup inżynierów z całej Europy specjalizujących się w montażu systemów CAR AUDIO.
W październiku ubiegłego roku byliśmy na specjalnym szkoleniu, aby zobaczyć jak produkuje się jedne z najlepszych wzmacniaczy na świecie.
Oczywiście słoneczne Włochy nie tylko kojarzą się z fabryką systemów audio, ale przede wszystkim z produkcją samochodów Ferrari. Dlatego byliśmy na torze FERRARI Monza, gdzie w zawodach uczestniczył samochód Ferrari ze stajni Audisona.
Zdjęcia w galerii

http://www.almar.koszalin.pl/miniaturki/fabryka-audisona-2008/126/

http://www.almar.koszalin.pl/miniaturki/ferrari-day-2008-mistrzostwa/125/

http://pl.youtube.com/watch?v=Ohvl806q_lU